НОВИНИ

ЛЮТИЙ 2018

Висловлюємо співчуття сім'ї та колегам
Чемеровський Юхим Аронович (12.08.1950 - 22.02.2018)
Народний артист України, доцент кафедри режисури

У 1972 році закінчив Харківський державний інститут культури.

З 1973 року активно займався режисерською діяльністю. Був головним режисером та автором сценаріїв міських, обласних та всеукраїнських театралізованих вистав та масових свят.

З 1992 року Ю. А. Чемеровський творчу діяльність плідно поєднував з педагогічною діяльністю на кафедрі режисури Харківської державної академії культури.

Його учні успішно працюють акторами та режисерами провідних театрів України, Естонії, Литви, Польщі, Угорщини, Росії, США, Канади.

За значний особистий внесок у розвиток культури і мистецтва й вагомі творчі здобутки Ю. А. Чемеровський у 1999 році отримав почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України», а в 2009 році – «Народний артист України».

Викладачі, студенти та співробітники Академії глибоко сумують з приводу передчасної кончини видатного Митця, Педагога, Наставника, Народного артиста України, Почесного громадянина міста Харкова Юхима Ароновича Чемеровського.


Урочистий концерт, присвячений Китайському Новому 2018 року. Звіт

9 лютого 2018 року завідувач підготовчого відділення для іноземних громадян Ганна Козлова та іноземні студенти ХДАК взяли участь в Урочистому концерті, присвяченому Китайському Новому 2018 року, який відбувся в Києві за підтримки Посольства КНР в Україні. Ганна Козлова поспілкувалася з Послом КНР в Україні паном Ду Вей та з Першим секретарем, начальником відділу у справах освіти Посольства КНР в Україні паном Ван Дацзюнь.


лютий 2018 січень 2018 »