ФАКУЛЬТЕТ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра режисури

Кравців Павло Миколайович
викладач

Викладає наступні дисципліни: Світлове оформлення свят та вистав, Технічні засоби масових свят та вистав.

Професійна діяльність та інтереси.
З 2005 року працює у Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка у якості художника по світлу.
Працював за сумісництвом над проектом компанії CINE-Books (www.cine-books.biz) у якості пре-продакшн режисера. Харків (2012-2013 рр.)
У Харківському державному академічному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка працював над виставою за власною п'єсою «Принцеса, Дракон і п'ять чарівних планет» у якості режисера-постановника. Вистава знаходиться у репертуарі театру.
Актор, режисер та драматург творчого об'єднання «Green Magic» (Харківський Будинок Актора ім. О.І. Сердюка), вистави: «Ріка під рікою», «Синдром Пітера Пена», «Риба» (за мотивами п'єси Н. Саймона «Останній палко закоханий»), «Я та друг мій Чемодан». (2008-2017р.р.).
Автор та режисер трьох короткометражних фільмів, мультфільму та соціального рекламного ролику. Автор кількох оповідань та п'єс. Художник.

Нагороджений грамотою (2012 р.) та подякою (2017 р.) Харківського міського голови за сумлінну та багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий вклад у розвиток театрального мистецтва.