ФАКУЛЬТЕТ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра майстерності актора

Тищенко Ірина Вікторівна
викладач

Ірина Вікторівна Тищенко з 1996 по 2001р. навчалася на режисерсько-хореографічному факультеті ХДАК за спеціальністю «Народна художня творчість», здобула кваліфікацію керівника народного театрального колективу, викладача фахових дисциплін. З 2012 року працює на кафедрі майстерності актора ХДАК викладачем дисципліни «Сценічна мова» та «Мовна майстерність».

З жовтня 2013 року – аспірантка ХДАК, кафедра «Історія та теорія культури».

Крім того, за основним місцем роботи працює завідувачем телевізійного відділення Школи сучасних-театрально-сценічних напрямів і завідувачем секції «Сценічна мова».

З 2011 року – ведуча телевізійної програми «Вечірня кава» ТРК «Оріон».

Має відзнаки: лауреат ІІ ступеню конкурсу читців, присвяченому 200-річчю від дня народження О.С. Пушкіна.(2000 р);

диплом за І місце в номінації «Мовний жанр» на ІІІ Фестивалі творчих колективів вищих навчальних закладів МНС «Палаючі серця». (2009 р.)

Протягом своєї діяльності займалася педагогічною, виховною та методичною роботою. В результаті:

- у 2012 році учень Хлхатян Арман (I вікова категорія) здобув диплом лауреата ІІ ступеню Обласного конкурсу читців «Моє натхнення…»;

- у 2013 році здобула диплом лауреата ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу навчальних програм для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів сфери Міністерства культури України за укладену програму «Основи сценічної мови».

- у 2013 році брала участь в інструктивно-методичній нараді «Вересневий педагогічний тиждень» та ярмарку педагогічних новацій за темою «Досвід написання навчальних програм»; проведення майстер-класу з предмету «Сценічна мова» за КПК «Проблемні питання викладання театральних дисциплін у школах естетичного виховання».