ФАКУЛЬТЕТ ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра майстерності актора

Приступ Олена Борисівна
викладач

Олена Борисівна Приступ закінчила в 1989 році Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського. Після закінчення вузу, була прийнята в трупу Харківського державного академічного українського драматичного театру Т.Г. Шевченка, де працює і зараз.

Актриса виняткової пластичності, гострого почуття ритму, суворої внутрішньої дисципліни. Слід відзначити такі ролі в її виконанні, як Рина у виставі «Мино Мазайло» М. Куліша, Аделла у виставі «Дім Бернарди Альби» Г. Лорки, Емма Боварі у виставі «Емма» за Г. Флобером, Юм-Юм у виставі «Мікадо» О. Вишні, Офелія у виставі «Гамлет. Сни» за В. Шекспіром, Андрес у виставі «WOYZECK» Бюхнера, Вона у виставі «Та, що слухає кроки» за Колядою, Ірен у виставі «Ірен і духи» за Колядою.

О.Б. Приступ – актриса без амплуа, їй вдається створювати на кону повнокровні характери у жанрах комедії та трагедії, драми та трагікомедії. Актриса є лауреатом творчої премії ім. Валентини Чистякової за роль Ірен у виставі «Ірен і духи» М. Коляди. З 2012 року працює на кафедрі майстерності актора ХДАК викладачем дисциплін: «Майстерність актора», «Ритміка та пластична культура».