ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра народних інструментів

Кононова Ірина Вікторівна
викладач

Працює у Харківській державній академії культури з 2002 року.

За роки роботи викладала навчальні дисципліни: Спецінструмент (домра), Диригування, Інструментування, Читання оркестрових партитур, Вивчення музичних інструментів.

І. В. Кононова — лауреат I Міжнародного конкурсу молодих виконавців на струнно-щипкових інструментах (Харків, 1996), VII Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах імені В. В. Андрєєва (Санкт-Петербург), Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах імені Г. Хоткевича (Харків, 1998).

З 2006 р. учасник ансамблю викладачів ХДАК «ЦимБанДо», у складі якого стала лауреатом численних фестивально-конкурсів заходів, зокрема: «Слобожанський вернісаж–2008», м. Харків (I премія), «Самородки–2008», м. Севастополь (Гран-прі), «Terem-crossover» 2012 та 2013 рр., м. Санкт-Петербург (диплом і спеціальні призи «За артистизм» та «Найкраще аранжування»).

І. В. Кононова нагороджена: Почесними грамотами «За активну участь у творчому звіті майстрів мистецтв і художніх колективів Харківської області в м. Києві, високий професіоналізм і з нагоди 80-річчя створення ХДАК» (2009), «За відданість професії, вагомий особистий внесок у розвиток виконавської школи гра на струнно-щипкових інструментах» (2009), Подякою губернатора Харківської області «За участь у заходах на честь 75-річчя Харківської області».