ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра народних інструментів

Кононова Ірина Вікторівна
старший викладач

І. В. Кононова (1980 р. н.) у 2002 р. закінчила Харківський державний інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського (клас домри проф. Б. Міхєєва). З того ж року працює у Харківській державній академії культури. За роки роботи викладала такі дисципліни як спецінструмент (домра), диригування, інструментування, читання оркестрових партитур, вивчення музичних інструментів.

Лауреат I міжнародного конкурсу молодих виконавців на струнно-щипкових інструментах (Харків, 1996), VII Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах ім. В. В. Андрєєва (Санкт-Петербург), Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах ім. Г. Хоткевича (Харків, 1998).

З 2006 р. учасник ансамблю «ЦимБанДо», у складі якого стала лауреатом багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів, зокрема «Слобожанський вернісаж–2008», м. Харків (I премія), «Самородки–2008», м. Севастополь (Гран-прі), «Terem-crossover» 2012 та 2013 рр., м. Санкт-Петербург (диплом і спеціальні призи «За артистизм» та «Найкраще аранжування»).

І. Кононова нагороджена: Почесними грамотами «За активну участь у творчому звіті майстрів мистецтв і художніх колективів Харківської області в м. Києві, високий професіоналізм і з нагоди 80-річчя створення ХДАК» (2009), «За відданість професії, вагомий особистий внесок у розвиток виконавської школи гра на струнно-щипкових інструментах» (2009), Подякою губернатора Харківської області «За участь у заходах на честь 75-річчя Харківської області».

Викладає наступні дисципліни: Спец. інструмент, Диригування, Інструментування, Вивчення інструментів.