ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра естрадного та народного співу

Захарова Валентина Вікторівна
викладач

Стаж науково-педагогічної роботи 12 років.

Викладає навчальні дисципліни: Вокал, Вокальний ансамбль, Сучасні музичні технології.

Серед студентів класу В. В. Захарової лауреати міжнародних та національних вокальних конкурсів і фестивалів: Шерсткова К. (лауреат ІІІ ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «DanceSongFest 2014»), Рускіх Л. (лауреат ІІ ступеню Міжнародного фестивалю «DanceSongFest 2015»), Писаренко М. (лауреат І ступеню Всеукраїнського конкурсу естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-Фієста – 2015»), Шараварава Д. (лауреат І ступеню Міжнародного фестивалю-конкурсу «DanceSongFest 2016», лауреат І ступеню Всеукраїнського конкурсу естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-Фієста – 2016»), Корнієнко М. (лауреат ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-Фієста – 2016»), Красильникова В. (лауреат І ступеню Всеукраїнського конкурсу естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-Фієста – 2017»), Горбань І. (лауреат ІІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз на почтовой», м. Кривий Ріг, 2017).

Захарова В. В. працює у складі організаційного комітету Міжнародних фестивалів-конкурсів «KharkivFest-2016», «DanceSongFest» (Харків), «Арт Причал» (Одеса). Працювала у складі журі Харківського міського фестивалю «Студентська весна» (м. Харків) та фестивалю виконавського мистецтва «Зорепад» (м. Запоріжжя).

Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів В. В. Захарова поєднує викладацьку діяльність зі співочою кар'єрою. Нині вона вокалістка групи «ORBISBAND», у складі якої бере активну участь у творчому житті Харкова.