ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра естрадного та народного співу

Верещака Артем Олександрович
старший викладач

Закінчив Харківську державну академію культури в 2005 році. З 2005 року почав працювати в Харківській державній академії культури викладачем вокалу кафедри естрадного співу, а з 2012 року обіймає посаду старшого викладача.

Серед студентів його класу лауреати міжнародних та національних вокальних конкурсів та фестивалів: Дінник М., Жила А., Васильєва О., Кушнір А., Баєва В., Лян А.

Викладацьку діяльність Артем Верещака поєднує із співочою кар'єрою: є керівником і солістом музичного колективу «VELVET BAND»; вокалістом групи «ORBISBAND». Разом з колективами бере активну участь у творчому житті міста, успішно виступав у м. Києві на фестивалі «ЖИВОЇ МУЗИКИ».

Верещака А.О. отримує запрошення та працює у журі різноманітних конкурсів: Міжнародного фестивалю-конкурсу «DanceSongFest»(м.Харків), Міжнародного конкурсу вокального та хореографічного мистецтв «ARTфеєрія» (м. Харків).

Має фондові записи на радіо (кавер версії хітів 80-х років – «GALA радіо») та на телебаченні – протягом 2012 року неодноразово брав участь у програмах обласних телеканалів, зокрема каналів «ОТБ» та «7 студія» у програмі «Харків має таланти».

У 2011 році став фіналістом Всеукраїнського телевізійного вокального проекту «Голос країни» (ТВ канал «1+1»). Був у команді Руслани, яка високо оцінила його майстерність.

Основні напрями досліджень - конкурсне змагання як спосіб самореалізації творчої особистості

Викладає дисципліни: вокал, вокальний ансамбль, аранжування естрадної пісні, джазова гармонія.