ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра естрадного та народного співу

Студентський театр естрадної пісні “СТЕП”

Театр естрадної пісні “Степ” було створено у 2000 році на базі кафедри естрадного співу Харківської державної академії культури.


2009 р.

2011 р.

Студенти кафедри стають
лауреатами, дипломантами та переможцями
міжнародних, всеукраїнських та телевізійних конкурсів


Артем (Тьома) Верещака

Випусник класу Заслуженої артистки України, зав. кафедри Кудрич Л.В., викладач кафедри Естрадного співу. Лауреат та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасник телепроекту на каналі «1+1» - «Голос країни» 2011 р.

Тьома Верещака - один з найсильніших голосів команди Руслани. Він зміг побороти Олександра Чехутського, а у прямому ефірі приємно та неочікувано навіть для самого себе - став лідером глядацького голосування.

За Тьому вболівали не тільки звичайні глядачі - ціла "армія" його студентів кожної неділі прикипіли до телевізорів, - Артем викладає вокал в Харківській державній академії культури.


Виступ на каналі «1+1» - телепроект «Голос країни» (2011 р.) з піснею "Belle" ("Вечная любовь")
Виступ на каналі «1+1» - телепроект «Голос країни» (2011 р.) з піснею "Who wants to live forever"
Артур Сошин

Студент класу Заслуженої артистки України, зав. кафедри Кудрич Л.В., лауреат всеукраїнських конкурсів. Учасник та переможець 4-го тижня телевізійного проекту “Х-фактор” on-line. Переможець всеукраїнського телевізійного проекту на каналі Інтер «Шоу № 1» (2011 р.)


Виступ на каналі «СТБ» - телепроект «Х-фактор» on-line (2011 р.) з піснею "Научите меня"
Виступ на каналі «Інтер» - всеукраїнський телевізійний проект «Шоу № 1» (2011 р.) з піснею "Это здорово"
Софія (Соня) Сухорукова

Студентка класу Заслуженої артистки України, зав. кафедри Кудрич Л.В., лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, Учасник та володар 3-ї премії всеукраїнського телевізійного проекту на «Новому каналі» - «Фабрика зірок 4» 2011 р.


Виступ на каналі «Новий канал» - всеукраїнський телевізійний проект «Фабрика зірок 4» (2011 р.) з піснею "Rollin in the deep"
Виступ на каналі «Новий канал» - всеукраїнський телевізійний проект «Фабрика зірок 4» (2011 р.) з піснею "Шиншилла"