ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

Кафедра естрадного та народного співу

Кудрич Людмила Володимирівна
завідувач кафедри, заслужена артистка України, доцент

Науково-педагогічний стаж 18 років.

Творчу діяльність розпочала в 1984 р. солістом – вокалістом Харківської обласної філармонії. За час роботи підготувала близько 10 сольних програм, які проходили на головних сценах Харкова та інших міст України. У 1997 р. за високі творчі досягнення була удостоєна почесного звання — заслужена артистка України.

Талановитий педагог і виконавець Л. В. Кудрич створила власну школу естрадного вокального мистецтва, важливими особливостями якої є музично-виконавський стиль, виконавські вимоги жанру, а також формування стильного іміджу артиста-вокаліста. Вона засновник студентського театру естрадної пісні «СТЕП», учасники якого успішно виступають на головних сценах Харкова.

У 2012 р. Л. В. Кудрич організувала міжнародний конкурс ««DanсеSonG fest», який щорічно проходить на базі ХДАК та ККЗ “Україна”. Його хід і результати висвітлюються на національному телебаченні, телеканалі ОТБ, у ЗМІ. В конкурсі брало участь близько 300 учасників з Білорусі, Росії, Китаю, Азербайджану, Молдови, України.

У 2016 р. Л. В. Кудрич організувала міжнародні фестивалі: телефестивалі творчого єднання Заходу та Сходу «АртЦентр талантів» (м. Хмельницький), «Kharkiv fest» та «Арт Причал» (Одеса).

Л.В.Кудрич як досвідчений педагог за роки роботи в ХДАК виховала понад 30 лауреатів національних та міжнародних конкурсів; своєю творчою і педагогічною працею, активною життєвою позицією, постійним пошуком і впровадженням нових ідей, докладає значних зусиль для розвитку естрадного мистецтва Харківщини.