ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра телебачення

Сухорукова Людмила Андріївна
старший викладач, кандидат мистецтвознавства

Закінчила Харківський художньо-промисловий інститут за спеціалізацією «Промисловий дизайн», а також Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціалізацією «Управління персоналом та міжнародна економіка». З 2015 року викладає на кафедрі телебачення ХДАК.

Професійна діяльність та інтереси. З 2000 - 2015 викладала дизайн та комп’ютерну графіку у Харківській художній школі № 1 ім. І.Ю. Рєпіна. Автор методичної програми «Основи дизайну в художній школі».
З 2004 року викладає у Харківській державній Академії дизайну і мистецтв на кафедрі мультимедійного дизайну. Організатор і куратор виставок з графічного, промислового, мультимедійного дизайну.
2004 - Грамота за заслуги в галузі викладання і виховання підростаючого покоління Управління культури Харківської міської ради.
2005 - Почесна грамота міського Голови за професіоналізм та особистий внесок в галузі естетичного виховання підростаючого покоління.
2006 - Диплом міжнародного дитячого конкурсу «Море і діти» за активну роботу з естетичного виховання і високий професійний рівень юних художників
2007 - Подяка Міжнародного Благодійні Фонду Володимира Співакова (м. Москва) за допомогу в організації Міжнародного фестивалю «Москва зустрічає друзів».

Публікації. Є автором численних публікацій з мультимедійного дизайну та комп’ютерної графіки у фахових українських та міжнародних виданнях.

Викладає навчальні дисципліни. «Графічне рішення екранного твору», «Мультимедійний дизайн».