ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра телебачення

Міхєрєв Олександр Петрович
викладач

Закінчив Харківський державний університет. За фахом – філолог, викладач російської мови та літератури. З 2002 року викладає на кафедрі телебачення ХДАК.

Професійна діяльність та інтереси. Працює на телебаченні з 1985 року. Головний режисер Філії ПАТ НСТУ «Харківська регіональна дирекція». Довгий час був режисером літературно-драматичної редакції. За цей період створив багато програм циклів "Планета людей", "Мелодії старих платівок", "Театральний салон", "Світло далекої зірки", "Авансцена", "Мистецькі інтерлюдії" та ін.
Лауреат премії Івана Франка, міжнародних та національних телевізійних фестивалів і конкурсів «Україна єдина», «Мій рідний край», «Калинові острови», муніципальної премії ім. Мар’яна Крушельницького за кращу режисерську роботу. Його ім'я внесено до іменної плитки біля Пам'ятного знаку "На честь принципів свободи слова, демократії та праці журналістів електронних засобів масової інформації" у м. Одесі.
Член НСЖУ. Був членом журі міжнародного фестивалю театрів "Ремарка", Молодіжного Фестивалю Екранного мистецтва "Золотий кадр".

Викладає навчальні дисципліни. «Основи режисури аудіовізуальних творів», «Режисура аудіовізуальних творів», «Теорія та практика монтажу». Здійснює керівництво виробничими практиками студентів.