ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра телебачення

Коваленко Юлія Борисівна
доцент, кандидат мистецтвознавства, доцент

Закінчила у 1996 році Харківський державний інститут мистецтв (нині ХДУМ) ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Музикознавець, викладач». Загальний педагогічний стаж роботи – 26 років. З 2005 року викладає на факультеті кіно-, телемистецтва ХДАК.

Професійна діяльність та інтереси. Протягом 12 років (2000-2012) працювала редактором Харківської обласної державної телерадіокомпанії. Автор власних циклів програм про музику й музикантів «Камертон», «Маестро», «Мелограф», «Classic-концерт». Дипломант Всеукраїнського фестивалю музичних теле- та радіопрограм «Мелодії Південного Бугу».

Публікації. Є автором численних публікацій з музичного та аудіовізуального мистецтва у фахових українських та міжнародних виданнях.

Викладає навчальні дисципліни. «Основи майстерності ведучого та кореспондента в аудіовізуальному мистецтві», «Майстерність ведучого та кореспондента в аудіовізуальному мистецтві», «Основи тележурналістського наукового дискурсу», «Телекритика», «Деонтологія телевізійної журналістики», «Виконавсько-педагогічна майстерність фахівця», «Методика викладання фахових дисциплін: Лекторська майстерність», «Магістерський семінар».