ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра телебачення

Білогуб Ольга Андріївна
старший викладач

Закінчила Ленінградський державний інститут театру, музики та кінематографії (нині СПАТІ) за спеціальністю «Режисура драми», спеціалізацією «Режисура телебачення». З 1997 року викладає на кафедрі телебачення ХДАК. За цей час виховала близько 10 випусків студентів-режисерів, які працюють на провідних телевізійних студіях України та світу.

Професійна діяльність та інтереси. Працювала на Красноярській студії телебачення асистентом режисера; у Харківському облтелерадіокомітеті режисером музичних програм; у Харківськомугалузевому науково-технічному центрі «Авіафільм» режисером; у телекомпанії «Ніка-ТБ» режисером каналу «Город»; на студії «Робінзон TV» режисером програми «Культурний слой», у складі авторської групи документальних фільмів «Неугодные», режисером документального фільму «Несчастливая звезда» (диплом кінофестивалю «Харківський бузок»), консультантом документального фільму «Курорт суворого режиму».

Викладає навчальні дисципліни. «Режисура аудіовізуальних творів», «Методика викладання фахових дисциплін», «Телевізійний документальний фільм». Здійснює керівництво практиками студентів.