ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра телебачення

Алфьоров Андрій Миколайович
викладач

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К.Карпенко-Карого за спеціальністю «Кінооператорство». З 2002 року викладає на кафедрі телебачення ХДАК.

Професійна діяльність та інтереси. Член Національної cпілки кінематографістів України (з 2000 року). Призер міжнародного кінофестивалю "Молодість 90" (Київ). Як оператор-постановник має досвід у створенні багатьох кіно і відеофільмів. Розробляв як арт-директор и копірайтер рекламні кампанії для численних фірм. Продюсер, автор сценаріїв та режисер-постановник мультиплікаційних рекламних роликів для фірм "ЧАС ПІК"(3D) та "ЕЛЕФАНТ"(комбінована техніка класичної анімації). Має досвід роботи комерційного директора, генерального директора рекламних фірм Харкова. Керував харківським філіалом спільного україно-швейцарського підриємства „Кінопалац-Харків”. Працював у фірмі „Мультиплекс” (підрозділі „МУЛЬТИПЛЕКС ХОЛДИНГУ” – дистриб’юція та дублювання кіно- та відеоконтенту) (Київ). Пройшов тренінг на семінарі керівників радіостанцій World service training BBC - "Local Radio seminar" (1994).

Публікації. Автор і співавтор газетних статей в республіканській та міській пресі з питань кіно, телебачення та massmedia, наукових статей та матеріалів науково-практичних конференцій.

Викладає навчальні дисципліни. «Майстерність оператора», «Світло та композиція», «Переглядовий семінар», «Ефекти освітлення в майстерності оператора», «Робота оператора зі світлом у павільйоні».