ФАКУЛЬТЕТ КІНО-, ТЕЛЕМИСТЕЦТВА

Кафедра мистецтвознавства, літературознавства та мовознавства

Білик Олена Миколаївна
доцент, кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта: Харківський державний ун-т ім. О.М.Горького, 1989 р., спеціальність: російська мова та література, кваліфікація: філолог, викладач російської мови і літератури; Харківський обл. ін-т вдосконалення вчителів, 1998 р., спеціальність: українська мова та література, кваліфікація: вчитель української мови та літератури. Докторант Харківської державної академії культури.

Вчене звання, науковий ступінь: доцент, канд. педагогічних наук (тема дисертації: Факультативний курс «Вступ до слов’янських мов як засіб підвищення рівня мовної компетенції учнів старших класаів», 1998 р.) Спеціальність: 13.00.02 - Теорія і методика навчання.

Дисципліни, які викладає: «Теорія і практика редагування», «Давньо-слов’янська мова», «Стилістика та літературне редагування», «Українська мова за профспрямуванням».

Педагогічний стаж — 26 років.

Публікації: Список публікацій.

Науковий і творчий доробок: Організатор вузівських етапів V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організатор виховних культурно-просвітницьких заходів з іноземними студентами ХДАК.