ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи

Сафонова Тетяна Анатоліївна
старший викладач, кандидат наук із соціальних комунікацій

Професійна діяльність та інтереси: теорія соціальних комунікацій, технології інформаційного суспільства, соціально-комунікаційні технології.Закінчила Харківський державний інститут культури у 1998 році за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія».

Працює в академії з 2007 року.

В 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Адаптація комунікаційних технологій до бібліотечної діяльності в умовах інформаційного суспільства».

В 2011 році присвоєно ступінь кандидата наук із соціальних комунікацій.

Професійна діяльність та інтереси: Володіє достатнім практичним досвідом роботи в бібліотечно-інформаційній галузі: загальний стаж складає близько 10 років.

Педагогічний склад становить 8 років. В ХДАК займає посаду старшого викладача кафедри бібліотекознавства та інформаційно-аналітичної діяльності.

Напрями викладацької діяльності стосуються бібліотечно-інформаційної діяльності, інновацій та PR-технологій в бібліотечній сфері, науково-дослідної діяльності.

Наукові інтереси: теорія соціальних комунікацій, технології інформаційного суспільства, соціально-комунікаційні технології.

Публікації: Є автором понад 20 наукових та науково-методичних праць, брала участь у багатьох міжнародних наукових та методичних конференціях та семінарах.

Викладає наступні навчальні дисципліни: «Бібліотекознавство» ( навчально-методичні матеріали), «Міжнародне співробітництво в БІС», «Організація та методика науково-дослідницької діяльності» (навчально-методичний комплекс), «Паблік рілейшнз у бібліотеці», «Професійна етика», «Ринок інформаційних продуктів та послуг», «Управління інноваціями в бібліотеках».