ФАКУЛЬТЕТ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Кафедра інформаційної, бібліотечної та архівної справи

Глазунова Людмила Володимирівна
старший викладач, кандидат наук із соціальних комунікацій

В академії з 1999 р. спочатку за сумісництвом, а з 2004 по 2011 р. на постійній основі працювала викладачем кафедри бібліографознавства та інформаційно-бібліографічної діяльності ХДАК. З 2016 р. – працює за сумісництвом.

Кандидат наук із соціальних комунікацій (2015).

Професійна діяльність та інтереси.

У 1996 р. закінчила факультет бібліотекознавства та інформатики ХДАК з відзнакою. З 1996 по 2000 рр. заочно навчалася в аспірантурі ХДАК.
З 1995 рр. по теперішній час працює у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка (ХДНБ) на посадах методиста, головного бібліотекаря науково-методичного відділу, з квітня 2012 р. – заступник директора з наукової роботи.
У 1998–2004 рр. працювала бібліографом-предметизатором, з 2000 р. зав. відділом науково-інформаційного та довідково-бібліографічного обслуговування Центру науково-гуманітарної інформації Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія».

Тема кандидатської дисертації: «Бібліографознавство в Україні: організаційно-управлінський аспект» (2015).

З 2013 р. започаткувала навчально-інноваційний проект «Школа бібліотечного журналіста», який проводиться на базі двічі на рік ХДНБ ім. В. Г. Короленка. Проект було визнано найкращим у номінації «Найоригінальніша бібліотечна інновація року» конкурсу «Марафон непересічних бібліотечних ідей – 2013» (програма «Бібліоміст», приз – планшет Asus Google Nexus).

Розробила дистанційний курс «Електронна бібліографія», який у 2016 р. був відзначений грамотою Української бібліотечної асоціації (за інноваційну форму професійного навчання).

Член Української бібліотечної асоціації.

Наукові інтереси: бібліографознавство, електронна бібліографія, медіабібліографія, бібліотечно-інформаційна журналістика, дистанційна освіта.

Публікації: автор понад 100 публікацій.

Наукометричні дані: Л. В. Глазунової у Google Academy.

Дисципліни, які викладає: «Електронні бібліографічні ресурси», «Мультимедійні технології», «Інтелектуальні інформаційні системи».