ФАКУЛЬТЕТ КУЛЬТУРОЛОГІЇ

Кафедра менеджменту соціально-культурної діяльності

Чекштуріна Вікторія Миколаївна
доцент, доктор наук з соціальних комунікацій, доцент

Працює в Харківській державній академії культури з 2003 року. Доцент кафедри менеджменту соціально-культурної діяльності з 2010 року.

Закінчила Харківський державний інститут культури у 2000 р. за спеціальністю «Соціальна педагогіка».

У 2004 році закінчила аспірантуру на кафедрі соціальної педагогіки ХДАК. Кандидатська дисертація з педагогічних наук «Формування соціального здоров’я дітей-сиріт підліткового віку», що була захищена у 2006 році.

З 2003 р. – викладач кафедри соціальної педагогіки.

З 2007 р. – старший викладач кафедри менеджменту соціально-культурної діяльності.

З 2010 р. – доцент кафедри менеджменту соціально-культурної діяльності.

Професійна діяльність та інтереси. З 2011 року активно займається практичною діяльністю в сфері журнальної комунікації, зареєструвала та видала культурно-розважальний журнал «Лада і Лель», розробила та впровадила соціокультурний проект електронного культурно-розважального журналу – е-журнал «Лада і Лель» (www.ladailel.com.ua).

Публікації. Автор більше ніж 50 наукових праць (статей, тез доповідей, науково-методичних матеріалів та програм, навчальних посібників), серед яких навчальний посібник «Соціокультурний менеджмент у графічному дизайні».

Основні напрями досліджень: теоретико-прикладні питання соціокультурного проектування та ігрової діяльності.

Викладає наступні дисципліни: «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Соціокультурне проектування», «Організація анімаційних послуг у міжнародному туризмі», «Теорія та методика ігрової діяльності».