ФАКУЛЬТЕТ КУЛЬТУРОЛОГІЇ

Кафедра журналістики

Ситник Ольга Геннадіївна
доцент, кандидат культурології

В 2004 р. закінчила Харківську державну академію культури. У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію стосовно проблем сучасної культурології та антропології, сконцентрував увагу на «оляльковуванні» людини у сучасному світі.

З 2009 р. працює викладачем в ХДАК, з 2010 р. увійшла у склад кафедри менеджменту СКД.

Професійна діяльність та інтереси. Ще за часів навчання працювала у сфері журналістики та реклами (BTL-маркетинг, менеджер по рекламі у місцевих виданнях). Брала участь у рекламних проектах для таких компаній як: будівельна компанія «Авантаж», Державна служба зайнятості, «НАША фотостудія» та інших.

Керівник студентських рекламних проектів. Студенти є учасниками українських та світових фестивалів реклами та призерами у багатьох номінаціях.

За останній рік відвідала такі майстер-класи:
• «Извини, но мы не твоя мама». Современные требования к рекламе. Павел Клубникин, самый титулованный рекламист Украины, Кирилл Чичкан, креативный директор PROVID;
• «Маркетинг сегодня и вообще» Андрей Федоров, основатель и генеральный директор маркетинговой компании fedoriv.com;
• «Маркетинговые тренды: секреты для завтрашних профи». Валерий Пекар, президент Компании «Евроиндекс» – организатор главной выставки рекламно-маркетинговой индустрии Украины REX та інші.

Публікації. Автор близько десяти публікацій з проблем теорії культури і маркетингу неприбуткової сфери. Учасник міжнародних та національних наукових конференцій, призер національних фестивалів реклами.

Основні напрями досліджень: креативно-творча діяльність у сфері інтегративно-рекламного процесу та створення конкурентоспроможного рекламного продукту.

Викладає наступні дисципліни: «Історія реклами», «Копірайтинг», «Теорія та практика рекламної діяльності», «Креативний менеджмент у рекламі».