ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ КУЛЬТУРИ

повідомляють Вам, що 22-23 вересня 2016 р. в межах відзначення Днів Європейської Спадщини в приміщенні Харківської державної академії культури відбудеться Сьома міжнародна науково-практична конференція молодих вчених "Пам'яткоохоронні традиції Слобожанщини", що присвячена 50-річчю від дня створення Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (УТОПІК).

Провідною темою конференції є відновлення історичної пам'яті, збереження вітчизняного культурного надбання та виховання у молоді поваги до культурних традицій Слобожанщини.

На пленарному та секційних засіданнях передбачається розгляд таких питань:

  • Актуальні проблеми відродження культури Слобідської України.
  • Проблеми охорони та дослідження пам'яток історії, монументального мистецтва, архітектури.
  • Подвижники збереження культурної спадщини Слобожанщини: життєвий шлях, творчий доробок.
  • Доля садибно-паркових ансамблів Слобідської України (історія, архітектура, постаті).
  • Результати сучасних експедицій (археологічних, етнографічних тощо).
  • Дослідження, реставрація, атрибуція предметів з музейних фондів.
  • Актуальні питання археології пам'яток доби каменю - раннього залізного віку Східної України.
  • Проблеми мистецтвознавства: художня спадщина і сьогодення (архітектура, дизайн інтер'єру та екстер'єру, живопис, графіка, скульптура).Інформаційний лист Сьомої міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених "Пам'яткоохоронні традиції Слобожанщини" (DOC, PDF).


Для участі в конференції пропонуємо надіслати заявки і тексти доповідей до 8 вересня 2016 p., вказати прізвище, ім'я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, посаду, домашню та електронну адресу, телефон, факс, тему доповіді, необхідність технічних засобів та їх параметри. Заявку надіслати за адресою: 61022, Харків, пл. Свободи, 5, буд. Держпром, 1 під'їзд, 4 поверх, кімната 70, ОКЗ "Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини". Тел. 705-20-11, тел.факс 705-40-66.

E-mail: kharkivoks@ukr.net (Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини)

Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми та збірки. Програма конференції буде сформована після отримання заявок. Проїзд і проживання за рахунок учасників конференції.

Оргкомітет